ZAPOMENUTÉ ÚDAJE?

NOVÝ ÚČET

Kontakty...

Kariéra

SKLADNÍK /MANIPULANT

Zaměstnavatel: Gerflor CZ s.r.o.
Místo pracoviště: Na Statkách 585/6, Olomouc
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou
Vzdělání: základní / odborné vyučení bez maturity

NÁPLŇ PRÁCE:

  • práce se zbožím (podlahové krytiny)
  • příprava zboží pro distribuci
  • příjem/výdej zboží
  • manipulace s břemeny
  • inventarizace skladu

POŽADUJEME:

  • fyzickou zdatnost
  • praxi ve skladu výhodou
  • oprávnění na VZV výhodou

NABÍZÍME:

  • práci v jednosměnném provozu, bez víkendů a svátků
  • zajímavou práci v nadnárodní a stabilní společnosti
  • výkonnostní bonusy
  • stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • sleva na firemní produkty

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte životopis na: anna.novotna@gerflor.com

REFERENTKA/REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Zaměstnavatel:   Gerflor CZ s.r.o.
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou
Vzdělání: středoškolské
Jazyky: angličtina (mírně pokročilá) výhodou

  • komunikace se svěřenými zákazníky ve specifickém regionu ČR (převážně po telefonu)
  • řešení jednotlivých obchodních případů od příjmu objednávky až po fakturaci
  • zodpovídání dotazů zákazníků, doporučení vhodných produktů a kalkulace ceny
  • spolupráce s obchodním zástupcem daného regionu v rámci budování obchodních vztahů se zákazníky

 POŽADUJEME:

  • středoškolské vzdělání
  • znalos práce na PC
  • nadprůměrné komunikační a reprezentační dovednosti
  • samostatnost při práci
  • obchodní talent
  • angličtina výhodou

NABÍZÍME:

  • stabilní zázemí a know-how nadnárodní společnosti
  • práci v přátelském a vstřícném kolektivu
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost se dále profesně rozvíjet
  • benefity – stravenky, příspěvky na dopravu, jazykové kurzy, roční bonus, sleva na firemní produkty

NAHORU