ZAPOMENUTÉ ÚDAJE?

NOVÝ ÚČET

Dřevěné podlahy

Logo Befag

Dřevo patří mezi nejstarší stavební materiály lidské historie. Je to osobitý a jedinečný materiál, který má spoustu neocenitelných vlastností a dodnes je nepřekonatelnou inspirací i pro moderní typy podlahových krytin.

Co se typů dřevěných podlah týká, je výběr mimořádně široký. Nedá se říci, který je ten nejlepší. Každý má své přednosti a své potřeby. Z hlediska samotného materiálu můžeme zmínit masivní krytiny nebo prefabrikované vícevrstvé lamely. Z hlediska zpracování prkna, vlysy, mozaiky, parkety,… existují plovoucí, tesařské, lepené k podkladu… určené do interiéru i exteriéru…

Dřevěné třívrstvé parkety

Dřevěné třívrstvé parkety

V současné době zažívají přírodní materiály renesanci. Dřevěné podlahy a obklady byly v interiérech vždy velmi populární. Přírodní povrch je přirozený a z estetického hlediska jedinečný. V naší nabídce naleznete třívrstvé dřevěné parkety BEFAG. Třívrstvá parketa BEFAG, jak již sám název napovídá, se skládá ze tří částí. Spodní nosná a prostřední konstrukční vrstva je vyrobena z měkkého dřeva (smrk, borovice), vrchní 3,5 mm silná nášlapná dýha je vyrobena z ušlechtilého dřeva. Nabídka nášlapných dýh je rozmanitá a vy můžete vybírat z široké škály standardních i exotických dřevin.

Hlavní výhody

Přírodní materiál

Tradiční přírodní materiál bez jakýchkoliv kompromisů.

Široká nabídka

Na výběr z klasických přírodních i designových mořených dekorů, různých povrchových úprav...

Možná renovace

Dřevěné třívrstvé parkety je možné zbrousit a kompletně zrenovovat.

Stabilní konstrukce

Dřevo jako přírodní materiál reaguje na změny vlhkosti vzduchu. Díky třívrstvé konstrukci jsou parkety tvarově podstatně stálejší než masivní podlahy.

Kolekce podlah

Befag - kolekce Moment

- klasické přírodní dekory

Befag - kolekce Moment

- klasické přírodní dekory

NAHORU