ZAPOMENUTÉ ÚDAJE?

NOVÝ ÚČET

Plovoucí podlahy

Egger - Gerflor - logo

Plovoucí podlahy, přesněji řečeno podlahové krytiny pokládané plovoucím způsobem, patří dnes mezi jedny z nejoblíbenějších. Nabízí jednoduchou a rychlou pokládku, kterou zvládne spousta lidí i svépomocí, minimální tvorbu spár mezi jednotlivými lamelami, možnost vyměnit poškozený díl, díky zámkům je možné krytinu jednoduše rozebírat, nevyžadují dokonale hladký a rovný podklad, apod.

V naší nabídce najdete laminátové podlahy od německého výrobce – společnosti Egger. Jedná se o zavedenou značku, která se zaměřuje především na kvalitu a technologickou pokročilost svých řešení. Na výběr je z opravdu mimořádně široké kolekce dekorů, povrchových úprav, odolností, rozměrů prken, druhů zámků, …

Od stejného výrobce jsou pak zajímavým materiálem korkové plovoucí podlahy. Konstrukcí se nápadně podobají těm laminátovým, ale díky povrchové vrstvě a podložce z korku se na dotyk jedná o mimořádně teplé řešení. Tato konstrukce také mírně vylepšuje zvukovou charakteristiku celé podlahy. Oproti konkurenčním řešením mají tyto krytiny nezanedbatelnou výhodu ve vzhledu, kdy dokáží nabídnout stejně pestrou směsici dekorů jako laminátové podlahy. Nejste tak omezeni jen na fádní vzhled drceného korku

Další kolekcí jsou tiché podlahy. Jedná se opět o krytinu podobné konstrukce, jako mají klasické laminátové podlahy. Rozdíl je v tom, že povrchovou vrstvu nad HDF deskou tvoří kombinace odolného PUR na měkčeném PVC a silné textilní podložce. Takové řešení je samozřejmě příjemnější na dotyk, nesrovnatelně tišší a zřetelně teplejší, než jsou standardní laminátové nebo dřevěné plovoucí podlahy

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

Plovoucí laminátové podlahy jsou dnes už stálicí na nebi podlahových krytin. V mnohých svých podobách by se už daly nazvat spotřebním zbožím. Pokud však hledáte laminátovou krytinu, která má i něco navíc, myslíme, že můžeme pomoci. Celá naše nabídka má původ u společnosti Egger a v jejich německých výrobních závodech. Přestože tak námi distribuované kolekce nikdy nebudou z těch nejlevnějších, můžete se u nich spolehnout na vysokou a stálou kvalitu výroby, zdravotní nezávadnost, výrobu ohleduplnou k životnímu prostředí a zaměření se na každý detail finálního výrobku. Z technologického hlediska se můžete setkat s více druhy zámků, různými povrchovými úpravami, moderními dekory, hranami s přiznanými i nepřiznanými spárami, několika rozměry desek, řešením vhodným třeba i do koupelen, s antistatickými vlastnostmi, protiskluznou úpravou, …

Hlavní výhody

Kvalita made in Germany

Naše podlahy vyrábíme v německých závodech v městech Brilon a Wismar.

Odolné vůči vlhkosti

Řadu Aqua+ je možné položit v kuchyních, koupelnách,...

Moderní, trendovní a široký výběr

Jako designové výrobky nabízí široký výběr stylů a dekorů.

Snadné na údržbu & zdravé na bydlení

Laminátové podlahy se vyznačují nejen lákavým vzhledem, ale snadno se i udržují...

Flexibilní uspořádání & robustnost

Laminátové podlahy se rychle pokládají a lze je rovněž snadno demontovat.

Ekologický

Používá se průmyslové řezivo a odřezky certifikované PEFC.

Kolekce podlah

StepLaminate 7/31

StepLaminate 8/32

StepLaminate 11/32

Egger 8/31 Classic

Egger 8/32 Classic

Egger 8/32 Large

Egger 8/32 Kingsize

Egger 8/32 Aqua+

Egger 9/32 Long

Egger 11/32 Medium

Egger 11/33 Classic

Korkové podlahy

Korkové podlahy

Pokud dojde na téma plovoucích podlah, bývá často zmiňována snadná údržba, rychlá a jednoduchá pokládka, odolnost, vzhled. Na druhou stranu také přijdou ke slovu argumenty jako studená, hlučná, tvrdá. V případě korkových podlah naopak mluvíme o řešeních tichých, mimořádně teplých a měkkých. Pokládka zase ale není z nejjednodušších ani nejrychlejších a především vzhled je pro mnohé z nás fádní a nezajímavý. Prověřeným řešením jsou korkové plovoucí podlahy, které svou konstrukcí připomínají například klasickou laminátovou krytinu. Kromě toho ale díky použití povrchové vrstvy a podložky z korku jsou také tiché a teplé. Tyto materiály však neřeší pro mnohé nezajímavý vzhled. Pokud se nechcete omezovat ani v něm, nabízíme krytiny s technologií Cork+, která staví na výše zmíněných korkových plovoucích podlahách a navíc je schopna nabídnout v podstatě jakýkoliv myslitelný dekor.

Hlavní výhody

Teplá a měkká

Vzduchové buňky korku akumulují teplo a lákají k chození naboso. Elastická vrstva korku zabezpečuje měkký a šetrný pocit při chůzi.

Mimořádně tiché s nejlepší přilnavostí

Druhá, spodní korková vrstva zabezpečuje izolaci proti kročejovému hluku a zlepšuje vlastnosti položené podlahy.

Měkká slupka s tvrdým jádrem

Robustní jádro HDF tvoří základnu PODLAHY EGGER cork+, která je obalena pláštěm korkových vrstev. Ty snižují prostorový hluk a podporují příjemný pocit po celý den.

Robustní a trendy

Obraz dekoru je vytištěný na horní vysoce hutné korkové vrstvě a je natrvalo uzavřený ekologickými elastickými laky. Proto je PODLAHA EGGER cork+ odolnější než jiné podlahové krytiny.

Kolekce podlah

Egger Cork+ Classic

- konzervativnější řada v klasickém rozměru bez přiznaných spár.

Egger Cork+ Large

- osobitější řada širokých prken s přiznanou spárou

Tiché podlahy

Tiché podlahy

Plovoucí podlahy mají množství silných stránek. Jejich instalace je mimořádně jednoduchá, jsou poměrně nenáročné na kvalitu podkladu, dají se rozebrat, je možné vyměnit poškozený díl, jednoduše se udržují, skvěle vypadají… Pokud dojde na slabé stránky, obvykle zazní, že jsou studené a hlučné. Co se pocitové teplosti týká, mohou být řešením plovoucí podlahy s povrchovou vrstvou z korku (např. Egger Cork+). Co se hluku týká, tak na ten se dá dívat ze dvou úhlů. První je hluk, který podlaha produkuje a přenáší se do místností pod ní. Ten se dá do jisté míry redukovat kvalitní podložkou. Nutno ale říci, že toto řešení není samospásné a opravdu výkonné podložky svou cenou mohou překonat i cenu mnohé plovoucí podlahové krytiny. Druhou otázkou je pak hluk, který se z podlahy šíří do vlastní místnosti. Zde podložky pomáhají jen velmi omezeně a o jejich ceně platí to samé, jako v prvním případě. Přirozeně nejefektivnějším řešením je taková podlaha, která už sama o sobě produkuje minimální hluk. Takovými jsou tiché plovoucí podlahy Gerflor Top Silence.

Hlavní výhody

TOP tiché

Mnohem tižší jak v prostorách pokládky, tak i v místnostech pod podlahou.

TOP komfortní

Měkká a teplá povrchová vrstva.

TOP odolné

Povrch krytiny je poddajný a se silnou ochranou PUR vrstvou.

TOP realistické

Realistické dekory, povrchové úpravy, hrany s přiznanou spárou i bez přiznané spáry.

TOP jednoduché

Zámková plovoucí podlaha. Rychlost pokládky přibližně 12 m2 za hodinu.

TOP kolekce

Nejoblíbenější dekory z široké nabídky společnosti Gerflor.

Kolekce podlah

Gerflor Top Silence

- kombinace vinylu, textilní podložky a pevné základní desky - tichá podlaha s řadou unikátních vlastností

NAHORU