ZAPOMENUTÉ ÚDAJE?

NOVÝ ÚČET

Tiché podlahy

Gerflor Top Silence - pšššštPlovoucí podlahy mají množství silných stránek. Jejich instalace je mimořádně jednoduchá, jsou poměrně nenáročné na kvalitu podkladu, dají se rozebrat, je možné vyměnit poškozený díl, jednoduše se udržují, skvěle vypadají… Pokud dojde na slabé stránky, obvykle zazní, že jsou studené a hlučné. Co se pocitové teplosti týká, mohou být řešením plovoucí podlahy s povrchovou vrstvou z korku (např. Egger Cork+).
Co se hluku týká, tak na ten se dá dívat ze dvou úhlů. První je hluk, který podlaha produkuje a přenáší se do místností pod ní. Ten se dá do jisté míry redukovat kvalitní podložkou. Nutno ale říci, že toto řešení není samospásné a opravdu výkonné podložky svou cenou mohou překonat i cenu mnohé plovoucí podlahové krytiny.
Druhou otázkou je pak hluk, který se z podlahy šíří do vlastní místnosti. Zde podložky pomáhají jen velmi omezeně a o jejich ceně platí to samé, jako v prvním případě.
Přirozeně nejefektivnějším řešením je taková podlaha, která už sama o sobě produkuje minimální hluk. Takovými jsou tiché plovoucí podlahy Gerflor Top Silence. Jedná se o krytinu, jejíž  povrch je tvořen pěnovým PVC na textilní zvukově-izolační vrstvě. Podlaha je tak tichá, teplá, poddajná a přitom si zachovává veškeré výše zmíněné přednosti plovoucích podlah, které běžná řešení měkčených PVC krytin v rolích nemohou nabídnout, jako je například výměna poškozeného místa nebo věrná imitace prken (třeba i včetně přiznaných spár).

Hlavní výhody

Tiché plovoucí podlahy... Pokrokové řešení zámkové plovoucí podlahy s jednoduchou pokládkou, vysokou odolností, příjemnou pochůzností a mimořádně tichým provozem. První konstrukce svého druhu na trhu plovoucích podlah.

TOP odolné

Povrch krytiny je poddajný a se silnou ochranou PUR vrstvou.

TOP tiché

Mnohem tižší jak v prostorách pokládky, tak i v místnostech pod podlahou.

TOP komfortní

Měkká a teplá povrchová vrstva.

TOP realistické

Realistické dekory, povrchové úpravy, hrany s přiznanou spárou i bez přiznané spáry.

TOP jednoduché

Zámková plovoucí podlaha. Rychlost pokládky přibližně 12 m2 za hodinu.

TOP kolekce

Nejoblíbenější dekory z široké nabídky společnosti Gerflor.

Řady tichých plovoucích podlah

Gerflor Top Silence

Tichá podlaha Gerflor TopSilence 1696 Largo grey

Gerflor TopSilence 1696 Largo grey

Vinyl, textilní podložka a pevná základní deska – tuto vinylovou plovoucí podlahu využijete jak v novostavbách, tak v obytných prostorách určených k rekonstrukci, ale také v panelových domech, kde není optimální zvuková a tepelná izolace podkladu. Nejedná se o klasickou plovoucí nebo laminátovou podlahovou krytinu, ale o kombinaci vinylu, textilní podložky a pevné základní desky s patentovaným zámkovým spojem. Tichá podlaha Gerflor Top Silence nabízí řadu unikátních vlastností. Top Silence je 10 x tišší než standardní laminátová podlaha, má o 50% vyšší zvukovou pohltivost a kročejová neprůzvučnost dosahuje 18 dB. Top Komfort je vlastnost, která spojuje všechny výhody vinylu a textilní podložky. Podlaha je velmi příjemná a snadno se udržuje. Top Odolnost je umožněna díky silné nášlapné vrstvě a PUR ochraně zajišťující vysokou resistenci vůči opotřebení. Top Jednoduchá je i pokládka díky zámkovému systému. Položit lze až 12m² za hodinu. Top Realistické dekory odpovídají svým skutečným předlohám – dřevu i kameni.

NAHORU